с. Райполе. Райпільський ДНЗ«Пролісок»

Педагогічний колектив

ЯКОВЕНКО ВАЛЕНТИНА СЕМЕНІВНА

Життєве кредо: «Життя нічого не дає людині без наполегливої праці»

Професійним кредо вважає вислів В.Сухомлинського:

«Слово–найважливіший педагогічний інструмент, його нічим не замінити».

Поглиблено працює над питанням логіко-математичного розвитку дошкільників.

Дає дітям поглиблені знання з математики за програмою та поза межами програми дошкільного закладу; розвиває мислення, пам'ять, уміння розв'язувати логічні задачі.

Працює в групі "Капітошка "

Лозівська Анна Станіславівна

Життєве кредо:У роботі і в побуті стався

до інших так як ти хочеш,

щоб ставились до тебе.

Питання поглибленої роботи: «Екологічне виховання дітей дошкільного віку».

Застосовує інноваційні технології: ТРВЗ

. Знання, які отримують її діти, є дієвими, тому що діти з радістю піклуються про птахів, доглядають за рослинами куточка природи, мешканцями акваріума, висловлюють протест проти недбайливого ставлення до природи.

Поглиблено працює над питанням: розвитку пізнавальних інтересів дошкільнят в процесі ознайомлення з природою.

Професійним кредо вважає вислів В.Сухомлинського: «Необхідно вводити малят в навколишній світ природи так, щоб кожен день вони відкривали в ньому для себе щось нове, щоб росли дослідниками, щоб кожен крок був мандрівкою до живих джерел природи, облагороджував серце і загартовував волю».

Важливу роль відводить надзвичайній емоційній чутливості дошкільників у сприйманні об’єктів і явищ природи.

Працює в  групі «Сонечко»

Луценко Вікторія Іванівна

Життєве кредо: « Безперервно самовдосконалюватись, розвиватись, іти вперед, любити тих, хто поруч»

Педагогічне кредо: «Щоб стати справжнім вихователем, треба любити дітей та щодня віддавати їм тепло свого серця»...

Питання поглибленої роботи: «Сенсорний розвиток дітей раннього віку».

Пріоритети діяльності: для успішного розвитку дитини слід забезпечувати їй право на особистий досвід. З цією метою потрібно створювати належне предметно-ігрове розвивальне середовище. Вважає, що сенсорний розвиток в ранньому віці – фундамент розумового розвитку. Маючи міцний фундамент, кожна людина добудує свій «інтелектуальний будиночок» на протязі свого життя.

Працює в групі  «Бджілка»