с. Райполе. Райпільський ДНЗ«Пролісок»

Режим роботи закладу

:                                                                                                Затверджено:

Директор КЗДО «Райпільський

ясла-садок  «Пролісок»

_______Л.М.Перепьолкіна

РЕЖИМ  РОБОТИ

КЗДО «Райпільський ясла-садок  «Пролісок»

Місце знаходження і адреса установи:с.Райполе, вул.Пушкіна ,буд 19

Режим роботи установи: п’ятиденний з 10,5 годинним перебуванням дітей

Зміст організації життєдіяльності дітей

Тривалість,години

(всі вікові групи)

Прийом дітей, їх огляд. Ранкова гімнастика. Ігри, спілкування. Індивідуальна робота з дітьми. Самостійно-пізнавальна комунікативна діяльність дітей. Міні-заняття.

7.00 – 8.30

Підготовка до сніданку. Сніданок . Індивідуальна робота з дітьми.

8.30 – 8.50

Ігри, підготовка до навчально-розвиваючої діяльності

8.50 – 9.10

Організована навчально-розвивальна діяльність (групові, під групові, індивідуально-групові, індивідуальні заняття)

9.10 – 10.30

Підготовка до прогулянки. Прогулянка (самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова, трудова діяльність дітей, спілкування).

Повернення з прогулянки.

10.30 – 12.25

Підготовка до обіду, обід. (індивідуальна робота з дітьми).

12.00 – 13.00

Підготовка до сну, сон . (індивідуальна робота з дітьми).

12.30 – 15.00

Поступовий підйом дітей, гімнастика пробудження, оздоровчо-профілактичні заходи, загартувальні процедури (індивідуальна робота з дітьми).

15.00 – 15.20

Гурткова робота (підгрупова, індивідуально-групова, індивідуальна ). Розваги, самостійно-пізнавальна, ігрова діяльність.

15.30 – 16.00

Підготовка до вечері, вечеря . Індивідуальна робота з дітьми.

15.50 – 16.20

Підготовка до прогулянки, прогулянка (самостійно-пізнавальна, комунікативна, ігрова, спілкування, індивідуальна робота з дітьми)

.

16.20 – 17.30